Strona główna >> kategoria: Fiskalne >> Pozycja: Drukarki fiskalne UPOS

KOMPLETNE STANOWISKO SPRZEDAŻY "ERIDA"

Erida to zintegrowane rozwiązanie łączące kompaktową kasę fiskalną z pakietem usług spełniającym oczekiwania klientów nowoczesnej placówki handlowej. Kasę Erida FVA, której podstawą konstrukcji jest komputer klasy PC, wyposażono w wbudowany, 10-calowy kolorowy monitor dotykowy oraz moduł drukarki fiskalnej z funkcją zapisu kopii paragonu w postaci elektronicznej.

Oszczędzaj miejsce na stanowisku kasowym

dzięki jednemu, niewielkiemu i zintegrowanemu urządzeniu, którego funkcje eliminują konieczność korzystania z dodatkowych terminali zewnętrznych.

Ściągnij swoich klientów ponownie do sklepu

wykorzystując dostępny w ramach rozwiązania Erida system bonów elektronicznych, który zachęca twoich klientów do ponownych zakupów.

Szybko i wygodnie autoryzuj płatności kartami

po podłączeniu nowoczesnego i obslugującego transakcje bezstykowe pinpada Ingenico IPP350(*1). Transakcja autoryzowana jest szybko i bezbłędnie. Dostępne są również funkcje DCC i CashBack.

Realizuj płatności rachunków i doładowania bez stałej opłaty miesięcznej

dzięki zintegrowanemu oprogramowaniu, które pozwala na autoryzację u zewnętrznych dostawców usług. (*1)

Korzystaj z nowoczesnych narzędzi wsparcia sprzedaży

Zwiększ przychód dzięki możliwości prezentowania reklam w twoim sklepie.

Usprawnij sprzedaż na stanowisku kasowym

Wykorzystaj możliwosci Erida, w której sercem całego rozwiązania jest oprogramowanie EuroPOS, działające na 22 000 stanowiskach kasowych w renomowanych sieciach handlowych. Licencja oprogramowania EuroPOS jest zawarta w cenie urządzenia.