Strona główna >> kategoria: Nasze systemy

KSIĘGOWY: system finansowo-księgowy


Pomimo bardzo dużej niezawodności, łatwości i przejrzystości księgowań DOS-owy system Finansowo Księgowy musiał zostać zamieniony przez aplikację windowsową.

Tak oto powstał system Księgowy oparty na bazach MS SQL posiadający niezawodność swojego poprzednika, a korzystający z nowoczesnych technologii i rozwiązań. Księgowy posiada bardzo czytelne i intuicyjne tworzenie Poleceń Księgowych, jest to chyba jeden z nielicznych systemów na rynku, który kładzie nacisk na tzw. „księgową wizualizację programu”, która jest łatwo przyswajalna przez osoby posiadające wiedzę księgową, a niekoniecznie komputerową.

 

Program posiada zintegrowany ze sobą system KASA, który jest nieodłączną częścią programu, wszelkie dokumenty kasowe tworzą automatycznie dokumenty PK co pozwala na aktualne spojrzenie na przepływy finansowe w firmie.  Tworząc nowy system nie zapomnieliśmy o potrzebie importu dokumentów magazynowych, system bezpośrednio pobiera dokumenty  z systemu CDN, RAKS i innych  systemów magazynowych.

Nie posiada on również ograniczeń rozbudowy, ponieważ jest to nasz autorski program, istnieje duża łatwość dostosowania go do wysokich oczekiwań odbiorcy.