Strona główna >> kategoria: Fiskalne >> Pozycja: Drukarki fiskalne UPOS

PROGRAM EUROPOS  

 EuroPOS to uniwersalna aplikacja pozwalająca na realizację sprzedaży towarów i usług. Zapewnia obsługę wielu urządzeń: drukarek, skanerów, wag, czytników, wyświetlaczy itp..

Drukarka fiskalna FP-TA10 FVA to najwyższej klasy urządzenie fiskalne z  funkcją zapisu kopii paragonu  w postaci elektronicznej (karta microSD). Oprócz zabezpieczenia danych w postaci elektronicznej na karcie microSD, można dodatkowo gromadzić, przetwarzać i archiwizować dane z poszczególnych sklepów całej sieci  do odrębnego systemu – Centralne Repozytorium EJ.

Drukarka fiskalna UPOS FP-T88FVA - nowoczesna drukarka fiskalna w ofercie UPOS System to najwyższej klasy urządzenie oparte na jednostacyjnej drukarce termicznej EPSON TM-T88IV. Drukarka posiada funkcję elektronicznej archiwizacji dokumentów kasowych, dzięki której urządzenie to jest nie tylko bardziej oszczędne w eksploatacji, pro-ekologiczne , wygodniejsze - ze względu na mniejsze gabaryty, ale także bardziej funkcjonalne i bezpieczne - elektroniczny zapis daje bowiem możliwość prostego i szybkiego odszukania i przeglądu dokumentów sprzedaży a dane zgromadzone na kartach są znacznie lepiej zabezpieczone przed utratą i zniszczeniem.

KOMPLETNE STANOWISKO SPRZEDAŻY "ERIDA"

(urządzenie niedostępne)

Erida to zintegrowane rozwiązanie łączące kompaktową kasę fiskalną z pakietem usług spełniającym oczekiwania klientów nowoczesnej placówki handlowej. Kasę Erida FVA, której podstawą konstrukcji jest komputer klasy PC, wyposażono w wbudowany, 10-calowy kolorowy monitor dotykowy oraz moduł drukarki fiskalnej z funkcją zapisu kopii paragonu w postaci elektronicznej.