Strona główna >> kategoria: Nasze systemy >> Pozycja: Kadrowiec

Kadrowiec

 

Kadrowiec jest nowoczesnym i zaawansowanym programem realizującym w firmie funkcje kadrowo-płacowe. Program przeznaczony jest do pracy w środowisku Microsoft Windows, powstał na bazie języka Delphi oraz systemu baz danych SQL obsługiwanych w środowisku MS SQL.

 

Kadrowiec

 

Kadrowiec jest efektem wieloletnich doświadczeń nabytych podczas pracy  z płacami w przedsiębiorstwach, dzięki czemu jest   programem opartym  na sprawdzonych rozwiązaniach w „opakowaniu” najnowszych technologii.

 

Ideą towarzyszącą tworzeniu programu było uzyskanie jak największej funkcjonalności oraz elastyczności na nadchodzące zmiany. Dla usprawnienia pracy z systemem został on podzielony na odrębne specjalistyczne moduły zapewniające pełną obsługę działu kadr oraz płac w przedsiębiorstwie.

 

Podział taki zapewnia lepszą komunikację między użytkownikiem i aplikacją co znacząco wpływa na komfort pracy, czyniąc obsługę sytemu bardziej intuicyjną. Każdy użytkownik ma skonfigurowane moduły i dane za które jest odpowiedzialny co zapewnia zarówno wygodę obsługi, nie ma zbędnych danych jak i bezpieczeństwo osoby odpowiedzialne za naliczenie płac wiedzą, że tylko one mają dostęp do tego „kawałka” systemu.

 

Szczególny nacisk kładziemy na przejrzystość systemu, widać to szczególnie przy naliczeniu płac operator widzi na ekranie od początku do końca jak były liczone płace.